הקלטת שיר בהקדשה

שיר בהקדשה אישית – המתנה המושלמת!

יום הולדת הוא אירוע שיש כל שנה ליקירים לנו. אנו רוצים לחגוג איתם, לשמח אותם ולתת להם מתנה מקורית ומפתיעה, מתנה שעדיין לא עשינו להם. לעיתים אנו חושבים מה נעשה עבורם ליום ההולדת ומגלים שכבר עשינו כל כך הרבה דברים יחד, כך שההרגשה היא שנגמרו הרעיונות המקוריים. לרוב יום ההולדת מסתכם בארוחת ערב, סרט או ספא ומתנה. אחת המתנות המדהימות והמקוריות שניתן לעשות כיום היא שיר בהקדשה אישית. מתנה זו אינטימית מאוד, יכולה להצטרף כהפתעה לכל בילוי שתעשו ביום ההולדת ואין ספק שהיא תפתיע את יקיריכם. 

מהו שיר בהקדשה אישית? 

מדובר בשיר אשר תקדישו לבעל השמחה בהקדשה אישית. זה יכול להיות בעל, אישה, ילד, סבא וסבתא, הורים או חבר קרוב וכל מי שחשקה נפשכם להפתיע במתנה מקורית. שיר בהקדשה אישית יכול להיות בביצוע שלכם או בביצוע של זמר או זמרת. את השיר תתנו כמתנה מפתיעה ליקירכם. תוכלו ליצור הפקה שלמה סביב השיר ולהקדיש אותו בזמן מסיבה, בזמן שמביאים את עוגת היום הולדת או אפילו ברגעים אינטימיים רק של שניכם. היתרון הגדול של שיר בהקדשה כמתנה, הוא שהשיר נשאר איתכם לשנים רבות אחר כך והוא מזכרת נהדרת עבורכם ועבור בעל השמחה.

איך לבחור שיר להקדשה?

אם בחרתם להקדיש שיר ליקיריכם, עומדות בפניכם שתי אפשרויות: אפשרות ראשונה שאולפן ההקלטות יכתוב עבורכם שיר ואתם או זמר יבצעו אותו. על מנת שהאולפן יוכל לכתוב עבורכם את השיר, תתבקשו לענות על מספר שאלות שיעזרו לכותבים להכיר את האדם שמקדישים לו את השיר. הם יכתבו שיר מצחיק וכיפי עבורכם. האפשרות השניה היא שתקדישו שיר שאתם אוהבים ומסמל את הקשר שלכם עם האדם שלו אתם נותנים את המתנה. שתי האפשרויות הן טובות ויהוו מתנה אישית מקסימה. 

 

האם כל אחד יכול לבצע שיר בהקדשה אישית?

התשובה לשאלה זו היא בודאי שכן. רובנו לא זמרים גדולים ולא בעלי חוש מוזיקלי. באולפני ההקלטה מודעים לעובדה שאינכם זמרים מקצועיים. בזמן ההקלטה יסבירו לכם מה הדרך הטוב ביותר להשתמש בקול שלכם, כמו כן הטכנולוגיה המתקדמת שיש כיום בתחום המוזיקה מאפשרת ליצור אפקטים מיוחדים וצלילים אשר ישפרו את קולכם. באולפן ההקלטות תוכלו לעשות מספר חזרות עד להקלטת הביצוע הטוב שלכם. ניתן גם לשיר בחלקים ולאחר מכן לערוך ולחבר קטעים טובים שלכם. אם בכל זאת ניסיתם והחלטתם שהביצוע לא לטעמכם, תוכלו לבחור בדרך השניה ולבקש שזמר או זמרת יבצעו את השיר במקומכם. המתנה עדיין תהיה מרגשת ומקורית. 

 

כמה יעלה לכם להכין שיר בהקדשה אישית לאהובים שלכם?

בעבר הקלטה באולפן הייתה עולה כסף רב. כדי להקליט באולפן הייתם צריכים להשכיר אותו למספר שעות וכל שעה הייתה עולה המון. כיום, עלות הקלטת שיר בביצוע שלכם או בביצוע של זמר או זמרת נע בין 400 ש"ח – 1200 ש"ח. אולפני ההקלטות אשר מבצעים שיר בהקדשה אישית יתאימו עבורכם חבילה מתאימה. 

אז איך מתחילים? 

  1. פונים לאולפן הקלטות שמבצע שיר בהקדשה אישית
  2. כאשר תדברו בפעם הראשונה עם אולפן ההקלטות תתבקשו לתת מידע על האדם שעבורו יכתבו את השיר. אולפן ההקלטות יתאים שיר הומוריסטי המותאם לאדם שיקבל את המתנה
  3. קיבעו עם אולפן ההקלטות יום שנוח לכם לבוא להקליט. זהו יום כיפי וחוויתי במיוחד. מי שיחליט להקליט בעצמו יהנה גם מביצוע המתנה
  4. לאחר ההקלטה תקבלו את השיר מוקלט על דיסק. בחלק מהמקומות מקבלים גם מספר עותקים.